Засвідчення договорів
Бажаєте укласти договір? Щоб мінімізувати ризики, варто завірити договір у нотаріуса – це гарантія дотримання ваших законних прав та інтересів.
Чи обов’язково завіряти договір?
Існує два види договорів:
- ті, які підлягають обов’язковому завіренню,
- ті, які можуть бути завірені за бажанням сторін.
Якщо договір належить до тих, які завіряти вимагає закон, то його обов’язково необхідно завірити у нотаріуса, оскільки без такого посвідчення він буде недійсним.
Якщо ж закон не містить такої вимоги, то все одно варто завірити договір у нотаріуса, оскільки таке посвідчення дозволяє уникнути багатьох можливих неприємностей в майбутньому.
Які переваги має договір, завірений нотаріально?
Нотаріальне завірення коштує не дорого, і при цьому має цілий ряд переваг:
- Нотаріус попередньо проконсультує вас, який саме вид договору найбільш вигідний у вашому випадку – і ви точно не помилитеся.
- Ви точно будете знати, що сторона, з якою ви укладаєте договір, є саме тією особою, за яку себе видає, оскільки нотаріус перевіряє документи.
- Друга сторона не зможе оскаржити факт укладення договору. Тобто, намагатися подавати позови з метою визнати, що договір не укладався – можна, однак на практиці довести, що таке підписання не відбувалося – неможливо.
- Ніхто не зможе заперечити договір на підставі того, що друга сторона не розуміла значення своїх дій, чи не керувала ними, або їй була невідома ціна або вартість майна, оскільки дієздатність сторін нотаріусом перевіряється.
- Ви будете впевнені, що друга сторона дійсно володіє тим майном, щодо якого укладається договір, і це майно не перебуває у заставі або під арештом.
- Треті сторони, чиї інтереси зачіпає договір, в майбутньому не зможуть вимагати визнати договір недійсним на тій підставі, що вони не були сповіщені про його укладення, оскільки наявність таких інтересів перевіряється.
- Небажання другої сторони завірити договір у нотаріуса – це явне свідчення того, що вона не має наміру його виконувати.
- У разі втрати свого примірника договору ви завжди зможете отримати у нотаріуса його дублікат.
-
Договір оренди автомобіля, транспортного засобу
Засвідчити у нотаріуса договір оренди (найму) автомобіля, мотоцикла, лодки, катера (транспортних засобів). Здати авто в оренду або орендувати, завіривши угоду нотаріально у вигляді договору. -
Договір оренди нерухомості
Договір оренди нерухомості завірити в нотаріуса, якщо ви хочете здати чи взяти в оренду нерухомість. Оформити нотаріально договір оренди нерухомості . -
Договір купівлі-продажу земельної ділянки
Оформлення договору купівлі або продажу землі або частини земельної ділянки. Нотаріус одночасно реєструє право власності на нового власника (покупця). Документи для укладення договору. -
Договір дарування нерухомості
Оформити дарчу або договір дарування нерухомості у нотаріуса. Передати права власності на нерухомість можливо з одночасним оформленням договору дарування земельної ділянки. -
Договір купівлі-продажу квартири
Покупка чи продаж нерухомості оформлюється у вигляді нотаріально посвідченої угоди купівлі-продажу нерухомості. -
Попередній договір
Попередній договір (договір завдатку) це угода, відповідно до якої сторони зобов’язуються в майбутньому укласти угоду (договір купівлі-продажу і т.д.) на умовах такого попереднього договору. -
Договір купівлі-продажу корпоративних прав
Купівля-продаж корпоративних прав або частини частки в статутному капіталі товариства з обмеженою відповідальністю. Зміна засновників, учасників товариства. Передача прав в підприємстві .
Відгуки
Відгуків немає, поки що.